O nas Pure&Sweet

WIERZYMY W PROSTY SKŁAD NASZYCH PRODUKTÓW

Dowiedz się więcej o nas Pure&Sweet!

Pomysł na zdrową przekąskę zrodził się w 2017 roku, kiedy ze względów zdrowotnych byłyśmy zmuszone zmienić swoje nawyki żywieniowe. Przeszłyśmy na dietę bezglutenową, ograniczyłyśmy spożycie nabiału, cukrów oraz produktów wysoko przetworzonych.

Największym wyzwaniem było przygotowanie pełnowartościowego śniadania, które dostarczyłoby nam energii na początek dnia, a nie było czasochłonne. Idealnym rozwiązaniem byłaby granola w połączeniu z mlekiem lub jogurtem roślinnym. Niestety nie znalazłyśmy na rynku granoli, innych niż te oparte na płatkach owsianych, na które mamy nietolerancję. Tak postanowiłyśmy stworzyć w 100% naturalną mieszankę dla siebie, dziś dostępną również dla Was, ekologiczną GRANOLĘ Pure&Sweet, którą tworzymy na bazie płatków jaglanych z dodatkiem orzechów i owoców liofilizowanych. W doborze receptury kierowałyśmy się tym, aby nasze produkty nie tylko były zdrowe i składały się z naturalnych składników, ale również były smaczne i dostępne dla każdego.

O nas Pure&Sweet

W naszej ofercie możecie znaleźć nie tylko granole oparte na płatkach jaglanych, z orzechami, nasionami i owocami liofilizowanymi, ale również mieszankę całkowicie bezzbożową z kokosem i macą, która jest zgodna z założeniami diety paleo oraz granolę wegańską z malinami liofilizowanymi. 

Na każdym etapie powstawania naszych produktów, od koncepcji, doboru składników, do efektu końcowego, wkładamy w nie pasję i zaangażowanie. Wierzymy, że prosty skład naszych produktów to ich atut, dlatego szczególną uwagę przywiązujemy do wysokiej jakości ekologicznych składników. W naszej granoli nie znajdziecie konserwantów, wzmacniaczy smaku i białego cukru, gdyż dbamy o Wasze zdrowie.  

Zespół Pure&Sweet