Private Label | Pure&Sweet | Twój parter biznesowy w produkcji zdrowej żywności

Pure&Sweet Private Label

W Pure&Sweet zajmujemy się produkcją najwyższej jakości płatków śniadaniowych (Granoli) pod Private Label. Spersonalizowany skład oraz zastosowanie naturalnych i pochodzących ze zrównoważonych upraw składników wyróżnia nas w branży zdrowej żywności. 

 

Indywidualny smak produktu sprawia, że klienci mogą cieszyć się pożywnym i zdrowym posiłkiem od samego rana.

Dlaczego Granola Private Label ?

Granola pozwala na dobrowolny wybór składników. Nasze kompozycje płatków śniadaniowych projektujemy w taki sposób, aby wydobyć ich najlepszy smak, mając na uwadze wartości odżywcze produktu. Fachowa wiedza dotycząca procesu produkcyjnego płatków śniadaniowych pozwala na efektywne uzyskanie wysoko jakościowego produktu – zachowując przy tym podejście „hand made” w produkcji pod Private Label.

Granola Kokos&Maca
Jogurt z granolą

Dlaczego wybieramy surowce spożywcze od sprawdzonych dostawców?

 • Nasi dostawcy posiadają już wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu wysokiej jakości i bezpiecznych surowców. Dodatkowo przestrzegają środków kontroli jakości, tak aby ich produkty były wolne od zanieczyszczeń i spełniały standardy branżowe.
 • Nasi dostawcy dostarczają nam dowolną ilość surowców przy zachowaniu tej samej jakości, co jest niezbędne w produkcji żywności. Pomaga nam to zachować spójność produktów i uniknąć nieoczekiwanych braków.
 • Nasi dostawcy znają i przestrzegają wszystkich odpowiednich przepisów dotyczących żywności, takich jak wymagania dotyczące etykietowania żywności i pakowania, co pomaga zapewnić, że ich produkty spełniają wszystkie wymogi prawne.
 • Nasi kontrahenci mają reputację dostarczania surowców na czas i zgodnie z ustaleniami, co pomaga uniknąć opóźnień lub zakłóceń w procesach produkcyjnych. 

W ten sposób możemy zapewnić wysokiej jakości finalny produkt, a także usprawnić i zoptymalizować jego proces produkcji.

Pure&Sweet w przygotowaniu
Pure&Sweet przygotowywanie przesyłki

Jak zwinnie podchodzimy do tworzenia produktów podczas produkcji pod Private Label ?

 • Korzystając z technik szybkiego prototypowania, możemy skrócić czas i koszty opracowywania produktu, poprawić jego jakość i szybciej wprowadzić na rynek spożywczy. 
 • Stosujemy się do zasad szczupłej produkcji, m.in. takich jak zmniejszenie ilości odpadów i usprawnienie procesów, aby zwiększyć wydajność i elastyczność naszej produkcji. Obejmuje to m.in. zarządzanie zapasami just-in-time (JIT), standaryzację procedur pracy i ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych.
 • Wspólne planowanie i współpraca z klientami pomaga dostosować produkcję do popytu rynkowego i zmniejszyć ryzyko nadprodukcji lub niedoborów zapasów. Dopasujemy plan produkcji i dostawy do prognozy sprzedaży.
 • Podejmowanie decyzji w oparciu o dane. Takie podejście w podejmowaniu decyzji produkcyjnych pomaga nam w zwiększeniu elastyczności. Analizowanie danych produkcyjnych w celu identyfikacji wąskich gardeł i obszarów wymagających ulepszeń oraz stosowanie analiz predykcyjnych do prognozowania przyszłych potrzeb produkcyjnych.
 • Ciągłe ulepszanie procesów produkcyjnych może z czasem pomóc w zmniejszeniu kosztów finalnego produktu.

Dlaczego warto więc wybrać produkty naszej marki Pure&Sweet Private Label ?

 • Nasze produkty są wytwarzane z organicznych i naturalnych składników, wolnych od sztucznych konserwantów, barwników i aromatów. Oznacza to, że są one zazwyczaj zdrowsze niż konwencjonalne płatki śniadaniowe i dostarczają więcej składników odżywczych i witamin.
 • Zrównoważony rozwój: płatki śniadaniowe są produkowane przy użyciu zrównoważonych i przyjaznych dla środowiska praktyk, co pomaga zminimalizować ich wpływ na środowisko.
 • Wsparcie dla lokalnych rolników: Wybierając nasze produkty, wspierasz często rodzimych rolników i drobnych producentów żywności, którzy często bardziej angażują się w stosowanie zrównoważonych i etycznych metod produkcji.
Produkty Pure&Sweet
Targi Łódź Pure&Sweet

Dowiedz się więcej o Private Label od Pure&Sweet

Opcjonalnie
Pure&Sweet to granola z naturalnych, certyfikowanych składników

Granola Pure&Sweet - Zobacz nasze propozycje smakowe